Масаж системою «Хівамат» (HIVAMAT)

Поряд з традиційним масажем, пацієнти клініки можуть випробувати на собі вплив статичним електричним полем за допомогою апарату «Хівамат».

Призначення системи «Хівамат» в посиленні мануальних методик, поліпшення результатів і скорочення часу їх виникнення при різних видах ручного масажу, протинабрякової терапії, лімфатичному дренажу.

Незвичайним в роботі цього апарату є те, що і масажист, і пацієнт підключені до приладу, а терапевтичним ефектом володіє електростатичне поле між ними. Завдяки дії електростатичного поля відповідну ділянка тканини послідовно піднімається і опускається. У цьому полягає відмінність від натискання, здійснюваного руками масажиста, наступного напрямками кровотоку, або ручного аплікатора. При швидкому послідовному повторенні цього процесу відбувається ритмічна деформація тканини. Електростатичні імпульси, ведуть до підвищеного тертя між іншими частинами, а під час інтервалів між імпульсами тканина еластично чинить опір цьому впливу.

Таким чином, тканина, яку піддають впливу, «проминається» на всю глибину. Система «Хівамат» перш за все впливає на мікроциркуляцію в інтерстиціальної сполучної тканини. Лікування призводить до нормалізації обміну рідин в тканини навколо клітин і по лімфатичних і кровоносних судинах.

Всі функції апарату контролює мікропроцесор, який постійно стежить за всіма важливими компонентами і дозволяє домогтися необхідного ступеня впливу на тканини.

Пацієнт в залежності від частоти відчуває різні відчуття: при 80-200 Гц вібрацію, середній частоті 25-80 Гц ефект струшування, а при використанні низьких частот 5-25 Гц виникає ефект «насоса».

Вібрація допомагає розсмоктуванню ущільнень у тканині і дренування включень. Завдяки такому лікуванню тканина відчутно розм’якшується. Краща для вступного лікування, знеболювання і розсмоктування.

Ефект струшування призводить до значної детонізаціі, поліпшенню кровообігу в тканини (видалення шлаків) і краще ковзання фасцій. Застосовується в профілактичних цілях, для оздоровлення стану сполучної тканини.

Ефект насоса призводить до поліпшення і стимуляції процесу дренажу в тканини і капілярної системи. Зазвичай застосовується на заключних стадіях лікування і при легеневих захворюваннях.


Подивитися список процедур фізіотерапія

Подивіться також ударно-хвильова терапія

Гірудотерапія – те, що Ви про неї не знали

В діагностичному центрі пропонується оренда залу на 30, 60, 120 чоловік

Територія діагностичного центру – ідеальне місце, щоб провести сімейний відпочинок під Києвом